O nás

Bandido Cosmetics

Spoločnosť Bandido Cosmetics začala svoju činnosť v Istanbule v roku 2017 a rýchlo zaujala miesto medzi výrobcami v Turecku a predajcami v Európe. Pokračuje v dosahovaní svojich cieľov rýchlym a vedomým rastom so svojím inovatívnym, na kvalitu orientovaným, uvedomelým a profesionálnym personálom. Osvojením si kvality ako spôsobu života spoločnosť Bandido Cosmetics prijala zásadu reagovať na požiadavky spotrebiteľov v každej fáze od začiatku až do konca podnikania kvalitnejším, hospodárnejším a rýchlejším spôsobom, než je žiaduce. Pritom sa snaží stať sa značkou s najvyššou kvalitou a zvýšiť povedomie o značke v každej časti sveta sledovaním veku ľudí a životného prostredia, sledovaním neustále napredujúcich technológií. Jeho cieľom je zabezpečiť kontinuitu dodržiavaním zákonných požiadaviek a nariadení ministerstva zdravotníctva, poskytovaním všetkej potrebnej infraštruktúry so správnou výrobnou praxou a bez ohrozenia svojich noriem informatívnymi školeniami o týchto otázkach. Svojím širokým sortimentom pre holičov a kaderníkov si dala za cieľ ponúkať svojim zákazníkom produkty najvyššej kvality a investovala do výskumu, vývoja a výroby týmto smerom. Svojim zákazníkom ponúka tie najoriginálnejšie návrhy svojich produktov a obalov.

Kvalita a produktivita sú naše podnikanie

Naše produkty sú vyrábané podľa noriem GMP (Good Manufacturing Practice). Naša spoločnosť pracuje na systéme manažérstva kvality a našou prioritou je vždy spokojnosť zákazníka.

Kvalita

Kvalita a produktivita je naším podnikaním. Dodržiavanie požiadaviek zákazníkov a regulačných pravidiel je naša priorita.

Smerovanie

Sortiment len od overených výrobcov so zameraním na kvalitu a bezpečnosť produktov.

Etiketa

Ochotne vám zodpovieme akýkoľvek váš dotaz, poradíme vám s výberom, prípadne si radi vypočujeme aj vaše pripomienky, ktoré nás posúvajú vpred.

Hodnoty

Spokojný zákazník je pre nás to najdôležitejšie, nakoľko sa každý deň snažíme čo najviac zlepšovať naše služby.

Vízia

Byť vašim partnerom v dodávke kozmetických pomôcok na svetovej úrovni.

Poslanie

Stať sa voľbou číslo jedna pre mužov a ženy v kozmetickom sektore v každej krajine a byť jednou z popredných značiek na globálnom kozmetickom trhu.