Možnosti platby

Pri doručení tovaru na adresu, posielame faktúru/daňový doklad automaticky na e-mail ihneď po potvrdení dodania tovaru od dopravnej spoločnosti.

PLATBA PRI PREVZATÍ TOVARU (DOBIERKA)

Tovar hradíte v hotovosti vodičovi dopravnej spoločnosti. Táto služba je spoplatnená sumou v závislosti od krajiny doručenia. Vždy si prosím pripravte potrebný obnos, urýchlite tým predanie zásielky. V predajni pri osobnom vyzdvihnutí môžete tovar uhradiť tiež platobnými kartami VISA, MasterCard a Diners Club.

PREVODOM VOPRED

Ak si zvolíte platbu klasickým bankovým prevodom, automaticky vám na e-mail pošleme zálohovú faktúru. Po pripísaní platby na náš účet na ten istý e-mail obdržíte daňový doklad.

Pri platbe prevodom vopred:

  1. môže byť termín dodania ovplyvnený termínom uhradenia platby

PLATBA KARTOU

Platby kartou sú jednou z najpopulárnejších platobných metód na svete. Obchodníci môžu prijímať platby kartami VISA a MasterCard od zákazníkov z celého sveta. Nemusíte mať u seba hotovosť ani vyberať z bankomatu, stačí použiť vašu kreditnú kartu a tovar zaplatiť on-line. Po dokončení objednávky budete presmerovaní na stránku pre dokončenie platby. Priradenie k vašej objednávke prebehne v priebehu niekoľkých minút po úhrade.